Чому мудреці мовчать

Тому, що це дуже боляче для нашого его. Тому, що тільки не знаючи ким є люди і для чого ми потрібні в дійсності, можна бути задоволеним. Бо знання збільшують печаль… Чули-чули. Тож людям, інфікованим гординею чи почуттям своєї значимості читати нижче написане не рекомендую.

Стикнулась с тим, що для опису дійсності нема прийнятних слів. Нема достовірних понять. І чи вдасться мені описати, залежить від того, хто мені диктує цю інформацію. Чи до чиїх мисле форм я зараз підключена… Але мені спокійно, тому думаю, що це нам не зашкодить. Хоча, не я вирішую, ніхто з людей (як ми звикли вважати) сам, без зовнішнього втручання, ще нічого не сотворив. Називайте це натхненням, потребами, агресією, дурістю, любов’ю чи духовними цінностями, які прийнятні нашим вухам.

Люди – це батарейка, яка заряджається безперервно і працює так, як потрібно ЇМ усім! Чи низькочастотним паразитам, чи високочастотним сутностям. Це вже дивлячись, до кого ми підключені своїм вибором. Тільки це залежить від нас. Ми обираємо добровільно того, чиї потреби чи думки реалізуємо через себе. Яку енергію продукуємо – високу чи низьку… Все інше є не наше, окрім болю. Ним нас скеровують у те чи інше русло. Сумно, якщо дивитися на це поверхнево, по факту. Травма для людського его, яким раніше нас стимулювали до розвитку. Бо та енергія була дуже потрібна для ментальних сутностей, яких ми заряджали своїм бажанням знати. Це величезний егрегор високочастотних енергій, який існує, заряджаючись через людське «хочу». Релігії існують для приховування цього факту через віру, аби не було розчарувань і сумнівів у своєму призначенні.

Без паніки. Зараз включиться захисний механізм, закладений при нашому програмуванні. Ми захищаємо Себе. А як же наша любов, діти, краса, натхнення, добробут і задоволення? Це все ДЕКОРАЦІЇ, як і жорстокість, розчарування, приниження і бажання воювати. Як похвала і осуд, щастя чи депресія. Простіше – процес вироблення певного енергетичного заряду ЧЕРЕЗ ЕМОЦІЇ для тих, до кого ми підключені.

Подивіться на себе зверху, зверніть увагу, як ви виглядаєте і що робите. Там, зверху, ваша свідомість, ваш розум і «ваші» думки. Свідомість зв’язана нейронними імпульсами з мозком, який працює як ідеальний природний комп’ютер. Ідеї, які ловляться чи пролітають повз, – все там, за границями нашого фізичного тіла. І це вже було написане колись. Навіщо ж ще раз? Бо є продовження. Потрібно відмовитись від свого відособленого Его. Його нема. Творець дав нам свій імпульс, ми повертаємо його до нього через емоції й бажання. Наче капельки дощу, які збираються в єдине русло знову. Не треба цього боятися і принижувати свою значимість. Бо ми є все також, тільки по крупицях, а не ціле. Це кругообіг.

Заїжджені фрази, що людство єдине, що треба прощати, любити і довіряти… Слова. Допоки не пізнаєш того, що тіло не суть значимості, що ми маріонетки тих, хто нам диктує певну тактику поведінки і відношення до світу, формуючи обставини нашого життя. Кожна людина має своїх паразитів, які харчуються нею. Ми використовуємо 20-40% енергії, яку переробляємо для себе особисто. Все інше йде на утримання армії присосок. Навіть та суть, що дає мені цю інформацію, зараз харчується моєю енергією. Мені й не шкода, бо сама запитувала. Ось і маєш… Думай про що питаєш. Злетів з п’єдесталу своїх думок, якихось заслуг чи «Я». Тепер мене окремої нема. Або під тим, або під сим. Файлик з інформацією, яку закладено кимось.

Тому мудреці мовчать. Усі пояснення доходять не до людини, як особи, а до сутностей, до яких вона підключена. Низькочастотні не пропустять до усвідомлення, а високочастотним і так все відомо. Вони також «оберігають» людину, щоб не було розчарування чи спротиву, щоб не втратити своє джерело заряду.

Моє Его зараз каже, що чомусь мене не бережуть. Значить має бути пояснення, прийнятне для значимості Людини.

Все вище написане стосується сплячих індивідуальностей, які через необізнаність дають несвідомий дозвіл користуватися собою. Тобто не забороняють паразитам користуватися своєю свідомістю, створювати обставини і взаємовідносини через вираження наших бажань та емоцій. Вони реалізують свої задуми нашими руками. По не озвученій згоді. Є дуже простий і дієвий спосіб це зупинити. Заборонити низькочастотним паразитам користуватися нашим тілом і духом. Сказати це звичайними словами, які підтверджуються вашим рішення м, вірою в свою силу і можливості. Наше право вибору, з якою сутністю йти по житті, завжди було дієвим. Ми з народженням наділені чистим вогнем Творця, як матері чи батька в одному. У кожного є чоловічий і жіночий початок, у жінки й чоловіка. Стать не має значення. Ми частинки, з яких складається Творець. І суперечити будові світу немає сенсу. Тільки прийняти те, що ми є. Свідомий вибір може приєднати нас тільки до чистих енергій і змінити все у житті. Хоч і тут ми згоджуємось на вампірізм. Знову по потребі. Захочете самі собою керувати, то шукайте вихід. Тільки б не відключити собі підкачку енергії…

Вищий рівень сприйняття, про який так багато пишуть і так чекають адепти – це ваша добровільна згода підключитися до світлих сил і вигнання темних паразитів із свідомості. І не просто заборона користуватися собою, а спалення уявним вогнем. Щоб не приклеїлись до інших.

Тепер в моєму розумінні нема серед людей ні в чому винних. Це вчинки паразитів, які п’ють інфікованих людей. Тому треба пробачити, бо інакше вірус захопить того, хто цього не зробив. Вірніше, так народжується новий паразит і буде рости, забираючи енергію від ображеної людини.

Шукайте оберіг від нечисті, вона з кожним людським роздратуванням клеїться, бо голодна. Надмірне хвилювання про заробітки притягує ефірних грошових вампірів, які зжирають до 90% виділених вами енергій. А нам залишається мізер для того, щоб існували. Не люди винуваті, а програми, які закладені в свідомість. Зацикленість, скупість, страх втрати, безконечні «мало»… Якої частоти ці емоції? Кого ми годуємо? Коли спалите ефірні канали, які зв’язують нас з грошовими паразитами, перекриєте витікання сили і залишите собі більшу половину затраченого. А решта куди? Тим, на чию користь ми зробили вибір. Це обмін, а не втрата.

Ми можемо створити нове. У нас є здібності Творця, бо ми енергетично зв’язані. Добровільна згода приєднатись до його програм дасть нам захищеність і відчуття спокою, любові, співчуття і прощення. Ми – це Він і навпаки. Звільнитись можливо тільки наполовину. Людство – єдиний організм, тож вболіваймо за всіх… Приєднатися до величі означає відчути себе земним богом. Це було в програмі нашого створення, допоки не втрутився вірус у вигляді паразитів свідомості…

Гаврищук Галина
28 лютого 2017

Поділитися:

Be the first to comment on "Чому мудреці мовчать"

Leave a comment

Made by
Вебстудія створення сайтів ВМБ