Грегг Брейден: молекула ДНК може зцілитися за допомогою ПОЧУТТІВ людини

Грегг Брейден повідомляє вражаючу інформацію про три експерименти з ДНК, які доводять, що молекула ДНК може зцілитися за допомогою «почуттів» людини.

В недавно розробленій ним програмі «Зцілюючи Серця — Зцілюючи Нації: Наука про Світ і Сила Молитви» Грегг Брейден каже, що в минулому ми втратили велику кількість інформації про древні духовні традиції: після пожежі в Олександрійській бібліотеці було втрачено як мінімум 523.000 документів.
Але, можливо, є свідчення, які відносяться до тих древніх вчень, які могли б допомогти нам зрозуміти деякі таємниці науки. Грегг Брейден, вчений та інженер, повідомляє про три досить цікавих експерименти.

ЕКСПЕРИМЕНТ №1

Цей експеримент був проведений доктором Володимиром Попоніним, квантовим біологом. Спочатку в деякій ємності створювався вакуум, де були присутні єдині матеріальні об’єкти — фотони (частинки світла). Було заміряно розташування фотонів і встановлено, що вони розподілені виключно довільно. Це був очікуваний результат. Потім в ємність помістили частину ДНК, і знову зробили заміри розподілення фотонів. На цей раз фотони ВИШИКУВАЛИСЬ В ПЕВНОМУ ПОРЯДКУ, орієнтованому на ДНК. Іншими словами, органічна ДНК вплинула на частинки неживої природи.

Після цього ДНК забрали з контейнера і знову зробили заміри фотонів. Фотони ЗАЛИШИЛИСЬ В ТОМУ Ж ПОРЯДКУ і були орієнтовані в тому ж напрямку, де знаходилась ДНК. Чим же були зв’язані частинки світла? Що утримувало фотони разом?

Грегг Брейден говорить, що ми вимушені признати можливість появи там деякого НОВОГО енергетичного поля, енергетичної системи, і що ДНК обмінялося інформацією з фотонами через цю енергію.

ЕКСПЕРИМЕНТ №2

Цей експеримент був проведений військовими. Від донорів було взято лейкоцити з ДНК і поміщені в спеціальні камери для вимірювання електричних зарядів. Під час експерименту донора поміщали в окрему кімнату і піддавали «стимулюванню» за допомогою відеокліпів, які викликали в людини різні емоції. ДНК знаходилась в іншій кімнаті того ж будинку. За донором і за ДНК велося спостереження.

По мірі того, як донор «видавав» піки емоцій, які вимірювались електричними імпульсами, ДНК реагувала АНАЛОГІЧНИМИ ЕЛЕКТРИЧНИМИ ІМПУЛЬСАМИ В ТОЙ САМИЙ ЧАС.

Не було ні часу запізнення, ні часу передачі сигналу. Піки і спади імпульсів ДНК ОДНОЧАСНО СПІВПАДАЛИ по часу з піками і спадами імпульсів донора.

Військові хотіли дізнатися, на яку відстань вони зможуть віддалити донора від його ДНК і продовжувати отримувати такий же результат. Вони припинили дослідження після того, як відстань між донором і його ДНК склала 50 миль, а результат експерименту був ТОЙ САМИЙ: не було ні часу запізнення, ні часу передачі сигналу.

ДНК і її донор проявляли аналогічні реакції в один і той самий час. Що це може означати?

Грегг Брейден говорить, що живі клітини обмінюються інформацією через не визнану раніше форму енергії. На цей вид енергії не впливає ні час, ні відстань. Це не локальна форма енергії, це енергія, яка існує всюди і в любий час.

ЕКСПЕРИМЕНТ №3

Третій експеримент був виконаний Інститутом Математики Серця, а звіт, написаний про цей експеримент, називається «Локальний і Нелокальний Вплив Когерентних Частот Серця на Конформаційні Зміни ДНК». (Не звертайте увагу на назву! Сама інформація — вражаюча!)

Цей експеримент має безпосереднє відношення до сибірської язви. Декілька ДНК плаценти (найдревнішої форми ДНК) були поміщені в контейнер, в якому могли бути виміряні її зміни. Навченим учасникам експерименту, кожен з яких був здатний переживати сильні емоції, роздали 28 міхурців з цією ДНК. Всіх учасників досліду проінструктували, як відтворювати і переживати «потрібні» почуття.

Було встановлено, що в залежності від почуттів дослідників ДНК МІНЯЛА СВОЮ ФОРМУ.

Коли дослідники ВІДЧУВАЛИ вдячність, любов і повагу, НАПРУГА ДНК ПОНИЖУВАЛАСЬ, а спіраль розпрямлялася і ставала довшою.

Коли дослідники ВІДЧУВАЛИ страх, злість, розчарування або переживали стрес, то ДНК ЗАКРУЧУВАЛАСЬ і УЩІЛЬНЮВАЛАСЬ. Вона ставала коротшою і ВІДКЛЮЧАЛА багато з наших ДНК-кодів!

Якщо ви коли-небудь відчували себе «відключеними» негативними емоціями, тепер ви розумієте, чому ваше тіло було таким же чином «виключене». Коди ДНК включались, коли учасники знову відчували почуття любові, радості, вдячності і захоплення.

Пізніше цей експеримент проводився з ВІЛ-позитивними пацієнтами. Було виявлено, що переживання почуттів любові, вдячності і захоплення підвищувало ОПІРНІСТЬ організму в 300.000 разів. Тут і знаходиться відповідь, яка допоможе вам завжди відчувати себе добре, незалежно від того, який страшний вірус або бактерії знаходяться довкола вас. Залишайтеся в стані радості, любові і захоплення!

Ці емоційні зміни виходять далеко за рамки відомих електромагнітних явищ. Люди, які вміють почувати почуття глибокої любові, здатні змінювати форму своїх ДНК.

Грегг Брейден каже, що це ілюструє визнання нової форми енергії, яка зв’язує все створене.

Ця енергія, ніби, являє собою ЩІЛЬНО ЗІТКАНУ СІТКУ, яка зв’язує все матеріальне. По суті, ми здатні впливати на цю сітку створеного через наші ВІБРАЦІЇ.

ВИСНОВКИ:

Що спільного мають ці експерименти з існуючою ситуацією?
За всім цим стоїть наука, яка визначає, як ми зможемо вибрати потрібний час, щоб залишатися в безпеці, незалежно від того, що стається навколо.

Як пояснює Грегг Брейден в «Ефекті Ісайі», час має не тільки лінійні характеристики (минуле, сучасне і майбутнє), воно також має глибину. Глибина часу складається з всіх можливих молитов, які коли-небудь могли бути і були піднесені. Власне, на всі наші молитви вже отримано відповідь. Ми лише активізуємо одну з них, переживаючи її своїми ПОЧУТТЯМИ. ОСЬ ЯК ми створюємо свою реальність — ми вибираємо її своїми почуттями. Наші почуття активізують часовий інтервал через сітку створеного, яка зв’язує всю енергію і матерію у Всесвіті.

Пам’ятаєте Всесвітній закон, що ми притягаємо до себе те, на чому концентруємо свою увагу?
Якщо ви фокусуєтесь на страху, тим самим ви посилаєте сигнал Всесвіту дати вам те, чого ви боїтеся. Але якщо ви налаштуєтесь на почуття радості, любові, вдячності або захоплення, і сконцентруєтесь на поповненні ще більше цих якостей у вашому житті, то тоді ви автоматично зможете уникнути всього негативного.

Своїми почуттями ви будете вибирати інший ЧАСОВИЙ ІНТЕРВАЛ.

Ви можете запобігти ймовірності захворіти сибірською язвою або грипом, іншими вірусними і різними захворюваннями, якщо будете прагнути відчувати тільки позитивні почуття, які здатні підтримувати імунну систему на неймовірно високому рівні.

Таким чином, ви отримуєте захист від будь-чого: найдіть те, що буде тішити вас кожен день, або годину, або лиш декілька хвилин в день. Це найлегший і найкращий захист, який може у вас бути. А якщо нічого «не знаходиться», то будьте задоволені тим, що Всесвіт вже спіймав всіх злочинців!
опубліковано econet.ru

Автор: Грегг Брейден

P.S. І пам’ятайте, лише тільки змінюючи своє прагнення – ми разом змінюємо світ! © econet

Поділитися:

Be the first to comment on "Грегг Брейден: молекула ДНК може зцілитися за допомогою ПОЧУТТІВ людини"

Leave a comment

Made by
Вебстудія створення сайтів ВМБ