Майдан (кромлех) над Дніпром біля Хортиці – календар пра-давньої України

кромлех

Майдан – це небесний календар, астрономічна обсерваторія пра-українців, місце для зв’язку небесних і земних явищ, для обліку часу, для спілкування з Небом і Вічністю, уявлення про вознесіння на небеса…

На цьому місці зустрічали в особливі дні сонцестояння і рівнодення, спостерігали за Місяцем, планетами, сузір’ями, намагались проникнути в таємниці зоряного Неба. Цей древній «науковий центр» – свідок космічного світосприйняття давніх поселенців.

Планета Земля багата на давні мегалітичні споруди з космічними знаннями, це – астрономічні годинники вічності. Старанно продумані і сплановані кам’яні, земляні, дерев’яні споруди, орієнтовані на точки літнього і зимового сонцестояння, весняного і осіннього рівнодення (“Степові піраміди України”, Taynoved.ru ).

Прикладом такого Майдану є майдан-кромлех на берегах Дніпра біля Хортиці (докладніше – дивіться тут http://www.ex.ua/view/2041090). Тут приведено розкодування календаря пра-давньої України, зроблене Володимиром Підгірняком. За основу взято календарі “Кам’яної Могили”, “Велесової книги” і “Бродівської писанки“.

Образ-кромлех

Читати далі:

Тижні сонячного циклу

Дні тижня

Місячний цикл

Святкові дні

Роки

Дні потойбічного світу

Кромлех – Генеральний план

Поділитися:

Be the first to comment on "Майдан (кромлех) над Дніпром біля Хортиці – календар пра-давньої України"

Leave a comment

Made by
Вебстудія створення сайтів ВМБ