Усе про Календар на 2016 рік

Згідно з літочисленням «Сварожого кола» 2016-й рік – це рік Дажбога. Це завершення 16 –ти річного циклу «Сварожого кола» (два півкола по 8 років кожне) і одночасно початок нового циклу.

Необхідно нагадати, що назва року «Дажбог» означає початок реалізації системних планів глобального значення. Не всі знають про таку можливість і не всі знають про необхідність такого планування. Але зараз це сталося завдяки Революції гідності, то ж є всі шанси реалізувати те, за що поклали життя герої України. Реалізація розпочнеться починаючи з березня місяця.

Дві потуги будуть опікуватися 2016 роком: Агнець (Світлий (святий), Ладо) і Хай (ах), Доброта). Цей рік співзвучний 1648, 1296, 960 рокам. То ж варто звернути увагу на літописи, щоб не повторити рішень, які потім мали несприятливі наслідки для України, а з другого боку не втратити шанс для прогресу, тобто сформувати власну ідеологію і дати їй дорогу, а не впроваджувати чужоземну та інородну . Маємо подбати про добро для власного народу через Віче (що Віче вирішить, те і має статися).

В космічному часі нам випало жити в найсприятливіший період Яви (по земним міркам –середина літа), тому маємо шанувати Праву (Закон зведений у Любов), по якій, як пряжа, тече Ява (Життя Видимого світу). З початку цього періоду минуло 54 576 років (10-й час за літописом «Кам’яної Могили» – час домінування Патріархату).

Назви зимових місяців за теперішнім і прадавнім календарями і відповідна кількість днів у місяці:

1 – Грудень (31 день) – Студеч (30 днів);
2 – Січень (31 день) – Ледич (31 день);
3 – Лютий (28 днів) – Лютич (30 днів).

Для індивідуального планування прийдешнього року прадавнім календарем передбачались дні з 17 грудня по 15 січня, які були святковими:

Космічний Старий рік (Колишнього Світу) в земному році відзначався 31 листопада святковим днем, який називався «ТРИГЛАВ».

Час коли вже не було Колишнього Світу і ще не було Нового Світу відзначався 8 грудня святковим днем, який називався «ПТИЦЯ ВИШНЯ».

Час зародження ідеї (проявлення бажання) Нового Світу відзначався 23 грудня святковим днем, який називався «КОЛЯДА».

Час коли Новий Світ подав голос відзначався 8 січня святковим днем, який називався «СВАРОГ».

Час коли в Новий Світ прийшов (об’явився) Дух Святий відзначався 16 січня святковим днем, який називався «РОЗДВО ДАНА».

Час коли Новий Світ просвітився Мудрістю і Розумом відзначався 24 січня святковим днем, який називався «ПАРУН ГОДАН».

Час коли в Новому Світі оселилася Душа відзначався 15 лютого святковим днем, який називався «ДАБОГ».

Кінець зими відзначався 30 лютого святковим днем, який називався «У-РАЙ» («ЧОРНОБОГ»).

Поділитися:

Be the first to comment on "Усе про Календар на 2016 рік"

Leave a comment

Made by
Вебстудія створення сайтів ВМБ